Wydarzenia, szkolenia

Seminarium: Wysokowydajne spawanie w przemyśle – przykłady wdrożeń

Odwiedzin: 118    
Lokalizacja: Gliwice, śląskie
Termin: 14 listopada 2019 (czas trwania: 1 dzień)
Rodzaj wydarzenia: seminarium
Organizowane przez: Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Spawalnictwa
Udział płatny: 100,00


Szczegółowy opis

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na seminarium pt. Wysokowydajne spawanie w przemyśle – przykłady wdrożeń, organizowane w dniu 14 listopada 2019 r. przez Łukasiewicz – Instytut Spawalnictwa oraz firmy Fronius Polska i IPG Photonics.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie firmy Fronius Polska Sp. z o. o., przy ul. Gustawa Eiffel’a 8, 44-109 Gliwice.

Podczas seminarium przedstawiciele jednostek naukowych współpracujących z przemysłem oraz wysokiej klasy specjaliści z branży spawalniczej zaprezentują innowacyjne technologie spawalnicze wpływające na wysoką jakość spawania oraz skrócenie czasu realizacji procesu. Przedstawione zostaną także przykłady wdrożenia nowoczesnych metod spawania w różnych dziedzinach przemysłu, w tym w energetyce oraz branży automotive. Ważnym dopełnieniem seminarium będą pokazy nowoczesnych urządzeń spawalniczych, w szczególności robotów spawalniczych.

O udziale w seminarium decydować będzie kolejność zgłoszeń, dlatego prosimy o przesłanie do Instytutu Spawalnictwa skanu wypełnionej i podpisanej karty zgłoszenia (e-mailem). Zgłoszenia można też przesyłać faksem albo pocztą.

Program i karta do pobrania na stronie: http://is.gliwice.pl/seminarium-wysokowydajne-spawanie-w-przemysle-przyklady-wdrozen


Opublikowane przez

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Spawalnictwa
ul. Błogosławionego Czesława 16-18
44-100 Gliwice
Polska, woj. śląskie
tel: 32 33 58 289
e-mail: marketing@is.gliwice.pl

zobacz profil firmy