Ogłoszenia o pracy

SPECJALISTA SPAWALNIK (B & P Engineering)

Dodano: 26 października 2020
Odwiedzin: 446
Miejsce pracy: Przyworsk
Czas pracy lub zlecenia: pełen etat
Niezbędne uprawnienia:
Wymagania:

Wykształcenie kierunkowe spawalnicze lub wyższe techniczne spawalnicze,
Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze spawalnictwa,
Praktyczna wiedza z zakresu procesów spawalniczych,
Bardzo dobra znajomość technologii spawalniczych,
Dobra znajomość rysunku technicznego.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie,
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń,
Możliwości rozwoju zawodowego (szkolenia, seminaria),
Adekwatne do stanowiska narzędzia pracy,
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
Dogodny dojazd autostradą A4,
Pakiet socjalny.

Stanowisko / opis zlecenia

Zakres zadań:

Tworzenie i ustalanie procesów spawalniczych w Spółce,
Czynny udział w realizacji procesów spawalniczych na obszarach produkcyjnych,
Nadzór nad przestrzeganiem technologii spawania na obszarach produkcyjnych i ocena wykonywanych złączy,
Analiza zgodności dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej z obowiązującymi normami spawalniczymi,
Wdrażanie nowych technologii spawania,
Nadzór nad dokumentacją zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO 9001:2015 oraz normą PN-EN ISO 3834-2,
Uczestnictwo w projektach rozwojowych Spółki z obszaru spawalnictwa,