Ogłoszenia o pracy

Specjalista do badań nieniszczących NDT

Dodano: 11 września 2023
Odwiedzin: 121
Miejsce pracy: Niemcy
Niezbędne uprawnienia:
- UT2 lub RT2
- prawo jazdy kat. B
Wymagane języki: niemiecki lub angielski - komunikatywny

Stanowisko / opis zlecenia

Zakres obowiązków:
- Wykonywanie badań metodami NDT zgodnie z posiadanymi uprawnieniami i według obowiązujących procedur

Nasze wymagania
• certyfikaty w badaniach nieniszczących UT lub RT według normy PN-EN ISO 9712,
• mile widziane certyfikaty w pozostałych metodach - VT, MT, PT
• znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
• doświadczenie w wykonywaniu badań nieniszczących,
• znajomość zagadnień technicznych oraz dotyczących badań nieniszczących,
• znajomość rysunku technicznego,
• dyspozycyjność,
• mile widziane prawo jazdy kat. B

To oferujemy
• atrakcyjne wynagrodzenie
• umowa na czas nieokreślony w niemieckiej firmie bez pośrednika
• możliwości rozwoju oraz zdobycia doświadczenia na bardzo ciekawych obiektach przemysłowych
• ubezpieczenie niemieckie całej rodziny
• zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym i samochód firmowy

Jeśli jesteś zainteresowany to proszę o kontakt mailowy > k.yaakoubi@european-workers.com

Opublikowane przez

Zeros GmbH
Alexander-Meißner-Straße 34, 12526 Berlin
12526 Berlin
Niemcy
tel: +491733897021
e-mail: k.yaakoubi@european-workers.com

zobacz profil firmy