Ogłoszenia o pracy

Spawalnik (Chemont)

Dodano: 07 lipca 2019
Odwiedzin: 598
Miejsce pracy: Oświęcim
Czas pracy lub zlecenia: pełen etat
Niezbędne uprawnienia:
Wymagania:
wykształcenie wyższe techniczne w kierunku mechanika, inżynieria materiałowa; specjalność: spawalnictwo,
dyspozycyjność,
nie wymagany staż pracy,
umiejętność szybkiego i samodzielnego podejmowania decyzji,
prawo jazdy kat. „B”.
mile widziany dyplom Międzynarodowego/Europejskiego Inżyniera Spawalnika - IWE/EWE
posiadanie uprawnień VT2 będzie dodatkowym atutem

Stanowisko / opis zlecenia

Zakres obowiązków:
organizacja technologiczna produkcji w zakresie cięcia termicznego i spawania,
opracowanie pełnej dokumentacji technologicznej realizowanych procesów spawalniczych,
nadzór i ciągłe doskonalenie procesów spawalniczych,
opiniowanie zamówień pod względem możliwości realizacyjnych w zakresie spawania,
nadzór nad kwalifikacjami zawodowymi spawaczy,
nadzór nad urządzeniami spawalniczymi,
kontrola jakości złączy spawanych

Oferujemy:
pracę na stabilnych warunkach w oparciu o umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie,
możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń,
dodatkową prywatną opiekę medyczną,
pełne zabezpieczenie socjalne i ubezpieczeniowe.