Ogłoszenia o pracy

Projektant w branży konstrukcyjno-budowlanej (AMK Kraków)

Dodano: 08 marca 2020
Odwiedzin: 1818
Miejsce pracy: Kraków
Czas pracy lub zlecenia: pełen etat
Niezbędne uprawnienia:
Wymagania:

Ukończone studia wyższe techniczne o profilu konstrukcyjno-budowlanym
Uprawnienia budowlane do projektowania
Kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu konstrukcji dla budownictwa przemysłowego
Znajomość programów CAD 3D: Advance Steel, AutoCAD oraz ROBOT Structural Analysis
Dobra znajomość przepisów prawa budowlanego, warunków technicznych oraz obowiązujących
norm branżowych
Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym wykonanie dokumentacji technicznej w tym języku
Umiejętność kierowania i nadzorowania pracy zespołu
Mile widziana proaktywna postawa, inicjatywa i kreatywność w działaniu
Umiejętność pracy w zespole
Mobilność i dyspozycyjność
Samodzielność i dobra organizacja pracy

Stanowisko / opis zlecenia

esteśmy Firmą inżynierską należącą do dużej międzynarodowej Grupy Kapitałowej, realizującą długoterminowe kontrakty technologiczne w szeroko rozumianym sektorze budownictwa przemysłowego i energetycznego. Aktualnie do naszego biura w Krakowie poszukujemy pracownika na stanowisko Projektanta w branży konstrukcyjno-budowlanej

Opis stanowiska/zakres obowiązków:

Projektowanie konstrukcji stalowych i żelbetowych
Praca indywidualna lub kierowanie małym zespołem projektowym
Konieczność i okazja do wyjazdów na delegacje krajowe i zagraniczne (w tym delegacje kilkudniowe)
Współpraca z zespołami projektowymi w innych branżach oraz pozostałymi działami Spółki
Wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych elementów konstrukcyjnych
Opracowywanie dokumentacji technicznej budowlanej, wykonawczej oraz warsztatowej zgodnie
z obowiązującymi normami oraz Prawem Budowlanym
Opracowywanie na podstawie dokumentacji zestawień elementów przeznaczonych do zamówienia

Oferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę – pełny wymiar czasu pracy
Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności oraz zdobycia cennej wiedzy
Możliwość pracy przy bardzo ambitnych i skomplikowanych technologicznie projektach
Prywatną opiekę medyczną
Kartę multisport
Elastyczny-ruchomy czas pracy
Pracę w stabilnej firmie
Miłą i przyjazną atmosferę pracy
Własny duży monitorowany parking, w tym parking dla rowerów