Ogłoszenia o pracy

Młodszy Inspektor NDT (Rockfin)

Dodano: 17 września 2021
Odwiedzin: 412
Miejsce pracy: Małkowo
Czas pracy lub zlecenia: pełen etat
Niezbędne uprawnienia:
Oferujemy:
Wdrożenie na stanowisko pracy łącznie z pozyskaniem uprawnień VT (wg EN ISO 9712 oraz SNT-TC-1A)
Pracę w młodym zgranym zespole specjalistów
Stabilne zatrudnienie w firmie o zasięgu międzynarodowym i ugruntowanej pozycji na rynku
Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego we współpracy z globalnymi liderami sektora Oil & Gas, Power i Industry
Rozwój wiedzy w obszarach różnych międzynarodowych przepisów oraz specyfikacji
Atrakcyjny system premiowy
Prywatną opiekę medyczną
Dofinansowanie do karty MultiSport
Nieoprocentowane pożyczki z ZFŚS
Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Stanowisko / opis zlecenia

Opis stanowiska:
Wykonywanie badań VT, PT, MT, RT rurociągów, urządzeń ciśnieniowych oraz konstrukcji stalowych wg standardów EN ISO, ASME oraz AWS
Obsługa wideoendoskopu
Raportowanie wykonanej pracy
Interpretacja niezgodności spawalniczych
Nadzór nad wyrobem niezgodnym
Wprowadzanie usprawnień w realizowanym obszarze pracy

Wymagania:
Wykształcenie minimum zawodowe
Podstawowa znajomość języka angielskiego
Doświadczenie w wykonywaniu badań NDT
Znajomość programów pakietu MS Office (Excel, Word)
Mile widziane:
Uprawnienia VT, PT
Prawo jazdy kat. B