Ogłoszenia o pracy

Inspektor NDT/ Asystent Inspektora (NDT BalticTest sp. z o.o. sp.k.)

Dodano: 16 grudnia 2019
Odwiedzin: 723
Miejsce pracy: Gdańsk
Czas pracy lub zlecenia: pełen etat
Niezbędne uprawnienia:
Raportowanie do kierownictwa Nasze oczekiwania:
Praktyczna umiejętność wykonywania badań nieniszczących lub chęć szybkiej nauki
Mile widziana umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
Zdolności samoorganizacji pracy i ukierunkowanie na wyniki
Dobre umiejętności komunikacyjne
Kultura osobista, dyspozycyjność, uczciwość, dbałość o powierzony sprzęt

Stanowisko / opis zlecenia

BalticTest sp. z o.o. sp.k. to prężnie działające laboratorium badań nieniszczących o ogólnoświatowym zasięgu. Specjalizujemy się w przeprowadzaniu kontroli budowlanych i przemysłowych konstrukcji stalowych oraz statków. Współpracujemy z liderami branży petrochemicznej, energetycznej czy offshore. Z naszych usług korzystają zagraniczni armatorzy.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
Inspektor NDT/ Asystent Inspektora NDT

Opis stanowiska:
Realizacja badań nieniszczących
Praktyczna umiejętność wykorzystania nabytych umiejętności
Budowanie i rozwijanie współpracy z nowymi i stałymi klientami
Kreowanie wizerunku firmy
Współpraca w opracowaniu dokumentacji powykonawczej

Prawo jazdy kat. B Oferujemy Tobie:
Pracę w dynamicznie rozwijającej się, doświadczonej firmie
Niekorporacyjną atmosferę w otoczeniu kompetentnego i zgranego zespołu
Wspólne tworzenie planu rozwoju pracownika
Szkolenia w metodach NDT
Umowę o pracę oraz niezbędne narzędzia pracy
Firmowe wyjścia integracyjne
Motywujący system wynagradzania
Pakiet Multisport