Ogłoszenia o pracy

Inspektor Kontroli Jakości (Pratt & Whitney)

Dodano: 06 września 2021
Odwiedzin: 385
Miejsce pracy: Niepołomice
Czas pracy lub zlecenia: pełen etat
Niezbędne uprawnienia:
Wymagania:

wykształcenie średnie,

minimum rok pracy w dziale kontroli jakości w firmie produkcyjnej,

doświadczenie w pracy przy użyciu współrzędnościowej maszyny pomiarowej CMM,

znajomość rysunku technicznego oraz GD&T,

umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi tj. suwmiarka, mikromierz, wysokościomierz,

znajomość języka angielskiego na poziomie minimum A2,

praktyczna znajomość MS Office,

dobra organizacja pracy oraz wysoka kultura osobista,

komunikatywność, podzielność uwagi, orientacja na jakość,

dążenie do samorozwoju oraz podnoszenia własnych kwalifikacji,

umiejętność pracy w zespole, wysoka motywacja do dzielenia się wiedzą,

gotowość do pracy zmianowej (3 zmiany).

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu?

bezpośrednie, stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),

atrakcyjne wynagrodzenie,

możliwość uczenia się (nowe technologie, nowoczesne narzędzia),

poznanie przyszłego miejsca pracy, przełożonego, współpracowników,

bezpieczeństwo pracy, czystość, ergonomię na najwyższym poziomie,

dodatkowe benefity: program emerytalny, karta sportowa, ubezpieczenie, platforma kafeteryjna,

wspieranie rozwoju osobistego poprzez dofinansowanie studiów i kursów językowych.

Stanowisko / opis zlecenia

Zadania:
obsługa i programowanie maszyn pomiarowych CMM,

nadzorowanie wszystkich etapów procesu produkcyjnego,

weryfikowanie zgodności materiałów produkcyjnych oraz wyrobów gotowych,

przygotowywanie pełnej dokumentacji jakościowej,

kontrola wizualna produktu,

praca z dokumentacją techniczną i jakościową,

nadzór nad wyrobem niezgodnym – inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych.