Ogłoszenia o pracy

Technolog-spawalnik (JELCZ )

Dodano: 11 maja 2019
Odwiedzin: 550
Miejsce pracy: Jelcz
Czas pracy lub zlecenia: pełen etat
Niezbędne uprawnienia:
Wymagania

Wyższe wykształcenie techniczne (mechanika i budowa maszyn lub pokrewne).
Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku.
Praktyczna wiedza z zakresu spawania i zgrzewania.
Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.
Oferujemy

Konkurencyjne i stabilne warunki zatrudnienia
świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
możliwość nauki od wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników
dofinansowanie do Karty Multisport
dodatek motywacyjny
prywatna opieka medyczna

Stanowisko / opis zlecenia

Opis stanowiska

Opracowanie procesów technologicznych dotyczących spawania i zgrzewania.
Optymalizacja i nadzór nad procesami spawalniczymi.
Współudział w szacowaniu ryzyka związanego z przyjętą technologią.
Prowadzenie analiz technologicznych wynikających z niezgodności procesu, wykonywanie harmonogramu działań korygujących.
Opiniowanie pozyskanych zapytań ofertowych pod kątem zużycia materiałów pomocniczych do procesów spawalniczych i pracochłonności.
Współpraca z działem produkcji (spawalnia) oraz działem kontroli jakości.