Ogłoszenia o pracy

Spawalnik (CKTiS)

Dodano: 06 listopada 2019
Odwiedzin: 702
Miejsce pracy: Płock
Czas pracy lub zlecenia: pełen etat
Niezbędne uprawnienia:
Wymagania:

wykształcenia wyższe techniczne, dyplom EWE
znajomość norm związanych z wykonywaniem konstrukcji stalowych, rurociągów oraz ze spawalnictwem
doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (preferowane branże: mechaniczna, energetyczna)
dobra znajomość rysunku technicznego i izometrycznego
dobra organizacja pracy
umiejętność pracy w zespole
umiejętność obsługi komputera, w tym dobra znajomość obsługi programów MS OFFICE
chęć rozwoju
mile widziane uprawnienia VT
mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Stanowisko / opis zlecenia

Główne obowiązki:

nadzór i analiza nad realizacją procesów spawalniczych w produkcji
analiza zgodności dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej z obowiązującymi normami spawalniczymi
opracowanie specjalistycznej dokumentacji technologii spawania, takich jak: Instrukcja Technologiczna Spawania WPS, plany spawania
prowadzenie ewidencji spawaczy oraz nadzorowanie ich zatrudnienia w zakresie posiadanych uprawnień
planowanie szkoleń z zakresu spawalnictwa oraz weryfikacji uprawnień spawaczy
planowanie i wnioskowanie zakupów sprzętu spawalniczego oraz dokonaniu uzgodnień technicznych z dostawcą, kierowaniu odbiorem technicznym oraz wdrożeniu urządzeń
nadzorowanie nad prawidłowym stosowaniem materiałów dodatkowych oraz nad wykorzystaniem maszyn i urządzeń do spawania
koordynacja i nadzór w podległej komórce organizacyjnej nad prawidłową realizacją zgodnie z przyjętymi procedurami i instrukcjami Systemu Jakości
współpraca z zewnętrznymi jednostkami nadzoru spawalniczego – UDT, TÜV

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
pracę w firmie od lat działającej na rynku pracy
wynagrodzenie stałe + cześć ruchoma (premie uznaniowe)
możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
możliwość zdobywania cennych doświadczeń w nowych projektach
pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
narzędzia i wsparcie w wykonywaniu obowiązków
program grupowego ubezpieczenia na życie