Ogłoszenia o pracy

Młodszy Specjalista - Spawalnik (Budimex)

Dodano: 28 października 2020
Odwiedzin: 80
Miejsce pracy: Stargard Szczeciński
Czas pracy lub zlecenia: pełen etat
Niezbędne uprawnienia:
Wymagania
Od kandydatów oczekujemy:

wykształcenia wyższego (preferowane spawalnictwo, mechanika i budowa maszyn, inżynieria materiałowa lub pokrewne)
mile widziany dyplom – Międzynarodowy lub Europejski Inżynier Spawalnik (IWE lub EWE),
uprawnień do badań nieniszczących min VT-2,
mile widziane doświadczenie zawodowe w nadzorze spawalniczym,
znajomość obowiązujących dyrektyw, standardów wykonawczych, przepisów krajowych oraz norm spawalniczych i wykonawczych.
bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego,
umiejętności weryfikacji WPQR, WPS,
dobrej znajomości języka angielskiego,
biegłej obsługi komputera oraz znajomości pakietu MS Office, Auto CAD,
gotowości podjęcia pracy w terenie,
prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy
Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,
opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe),
pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

Stanowisko / opis zlecenia

Opis stanowiska
Do Twoich zadań należeć będzie:

prowadzenie i weryfikacja zapisów dotyczących jakości robót spawalniczych,
współpraca w zakresie produkcji spawalniczej z Kierownikiem Kontraktu oraz zespołem budowy,
współpraca z przedstawicielami Inwestora i Nadzoru Inwestorskiego,
kontrola działań podwykonawców branży spawalniczej,
nadzór nad prawidłowym przebiegiem kontroli procesu,
prowadzenie gospodarki materiałowej w zakresie prac spawalniczych,
zlecanie i koordynacja badań nieniszczących i niszczących złączy spawanych.