Ogłoszenia o pracy

Młodszy Inżynier Spawalnik (Bilfinger Industrial Services)

Dodano: 24 września 2019
Odwiedzin: 919
Miejsce pracy: Warszawa
Czas pracy lub zlecenia: pełen etat
Niezbędne uprawnienia:
WYMAGANIA:

Wykształcenie wyższe techniczne,
Mile widziany międzynarodowy certyfikat inżyniera spawalnika IWE (EWE),
Umiejętność czytania rysunku technicznego,
Znajomość normy PN-EN ISO 3834,
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
Znajomość komputera (Ms Office), mile widziana znajomość programu AutoCad,
Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy

Stanowisko / opis zlecenia

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Ogólny nadzór nad procesami spawalniczymi i związanymi ze spawaniem,
Nadzór nad dokumentacją technologiczną (WPS i WPQR),
Opracowywanie i wdrażanie technologii spawania,
Udział w przygotowywaniu założeń do projektowanych wyrobów, urządzeń i stanowisk spawalniczych oraz ich uruchamianie,
Udział w raportowaniu i administracji produkcji
Dobór i testy materiałów dodatkowych do spawania,
Organizacja szkoleń dla spawaczy,
Doskonalenie kwalifikacji spawalniczych pracowników

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Pierwsza umowa o pracę na rok, druga na czas nieokreślony
Jednozmianowy system pracy
Rynkowe wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji i uzyskiwanych wyników pracy
Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
Prywatna opieka medyczna Medicover
Extra świadczenia finansowe dla pracownika (na wypoczynek, sport, kulturę i święta)
Dodatkowe dofinasowanie wyjazdów wakacyjnych oraz kolonii i obozów dla dzieci
Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy
Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie