Ogłoszenia o pracy

Laborant / Specjalista ds. badań niszczących

Dodano: 29 czerwca 2019
Odwiedzin: 627
Miejsce pracy: Szczecin
Czas pracy lub zlecenia: pełen etat, 7-15
Wymagane języki: angielski

Stanowisko / opis zlecenia

Obowiązki:
 wykonywanie badań niszczących zgodnie z obowiązującymi normami i standardami,
 sporządzanie dokumentacji wyników badań oraz zleceń,
 kontakt ze zleceniodawcami oraz organizacjami zewnętrznymi.
Wymagania:
 wykształcenie minimum średnie,
 znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z norm i dokumentacji,
 znajomość obsługi podstawowych przyrządów pomiarowych,
 znajomość obsługi komputera i oprogramowania biurowego,
 dyspozycyjność,
 odpowiedzialność,
 dobra organizacja pracy,
 rzetelność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
 umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole,
 mile widziana znajomość tematów związanych z materiałoznawstwem i spawalnictwem.
Oferujemy:
 możliwość rozwoju w firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku,
 stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
 różnorodny zakres zadań na stanowisku,
 pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole,
 atrakcyjne wynagrodzenie.

Opublikowane przez

Tenslab Sp. z o.o. Laboratorium Wytrzymałościowe Sp. k.
ul. Śnieżna 5
80-554 Gdańsk
Polska, woj. pomorskie
tel: 533-778-349
e-mail: mateusz.jurkowski@tenslab.pl

zobacz profil firmy