Ogłoszenia o pracy

Kontroler Badań NDT (UT2) - Niemcy

Dodano: 01 lutego 2021
Odwiedzin: 762
Miejsce pracy: Stuttgart
Wynagrodzenie: 16000-18000
Niezbędne uprawnienia:
UT2
Wymagane języki: Angielski lub niemiecki w stopniu kominikatywnym

Stanowisko / opis zlecenia

W związku z nieustannym rozwojem firmy oraz realizacją wielu ciekawych projektów zapraszamy do współpracy kontrolerów/operatów badań NDT na terenie Niemiec i Polski.

Zakres obowiązków:
Wykonywanie badań nieniszczących dla naszych klientów w Niemczech oraz Polsce,

Wymagania:

- certyfikaty w badaniach nieniszczących - mile widziany certyfikat w przynajmniej jednej z metod objętościowych: UT lub RT
- podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego - warunek konieczny
- umiejętność pracy w zespole,
- znajomość norm oraz zasad związanych z wykonywaniem kontroli z wykorzystaniem w/w metod,
- odpowiedzialność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
- znajomość podstawowych zagadnień inżynierskich oraz rysunku technicznego,
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie,
- długoterminowe kontrakty,
- możliwość wyjazdu do pracy również na krótszy okres czasu,
- bezpłatne zakwaterowanie o dobrym standardzie - pokoje jedno osobowe,
- możliwość zdobycia doświadczenia oraz nabycia dodatkowych umiejętności,
- możliwość dalszej współpracy podczas innych projektów na terenie kraju oraz europy,

Opublikowane przez

Zakład Badań Nieniszczących Ultrarent
Biernackiego 13
62-800 Kalisz
Polska, woj. wielkopolskie
tel: +888905440
e-mail: kontakt@ultrarent.pl

zobacz profil firmy