Ogłoszenia o pracy

KONSTRUKTOR (SUNEX S.A.)

Dodano: 05 marca 2020
Odwiedzin: 471
Miejsce pracy: Racibórz
Czas pracy lub zlecenia: pełen etat
Niezbędne uprawnienia:
Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne;
Doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku;
Dobra znajomość rysunku technicznego;
Dobra znajomość programów typu CAD 3D (preferowany Solid Works);
Mile widziana znajomość oprogramowania CAD/CAM do nestingu;
Mile widziana znajomość branży grzewczej i chłodniczej;
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego;
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia w Spółce notowanej na GPW w Warszawie;
Pracę w firmie nastawionej na innowacje;
Szkolenia wewnętrzne i zwenętrzne;
Możliwość awansu w strukturach firmy;
Możliwość grupowego ubezpieczenia;
Dofinansowanie do karty sportowej Multisport;
Dofinansowanie do żłobków i przeszkoli;
Możliwość uzyskania dodatkowych dni urlopu;

Stanowisko / opis zlecenia

Opis stanowiska pracy:

Projektowanie urządzeń grzewczych w branży OZE;
Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej do istniejących i nowo wdrazanych produktów;
Czynny udział w procesie wdrażania nowych technologii;
Wprowadzanie nowych rozwiązań i ulepszeń w istniejących produktach;
Przygotowywanie dokumentacji z zakresu ochrony własności intelektualnej;
Kontakt z dostawcami maszyn i urządzeń niezbędnych celem wdrożenia nowych technologii;
Dyspozycyjność związana ze sporadycznymi wyjazdami służbowymi np. udział w konferencjach, spotkaniach z projektantami, przedstawicielami jednostek naukowych;