Ogłoszenia o pracy

Kierownik Robót Spawalniczych (IDS BUD)

Dodano: 18 lutego 2019
Odwiedzin: 633
Miejsce pracy: Warszawa
Czas pracy lub zlecenia: pełen etat
Niezbędne uprawnienia:
Wymagania:

uprawnienia międzynarodowego (IWE) lub europejskiego (EWE) inżyniera spawalnika i aktualny (ważny) certyfikat kompetencji, zgodnie z wymaganiami normy PN-EN ISO 14731.Umiejętność sporządzania dokumentacji technicznej i jakościowo technicznej oraz dokumentacji powykonawczej
Mile widziane doświadczenie w pracy przy realizacji inwestycji gazowych
Znajomość obsługi komputera oraz oprogramowania MS Office
Prawo jazdy kat. B
Mile widziana znajomość języka angielskiego
Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Praca w jednej z czołowych Polskich firm budowlanych
Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Pakiet socjalny (karty multisport, prywatna opieka medyczna itp.)
Współpracę z profesjonalnym zespołem

Stanowisko / opis zlecenia

Zadania m.in.:

Nadzór nad dokumentacją techniczną, wymogami jakościowymi oraz uprawnieniami personelu spawalniczego i kontrolującego
kierowanie pracą czołówki spawalniczej i/lub nadzór prac Podwykonawcy Robót Spawalniczych,
nadzór prac grup wstawkowych/montażowych,
nadzór przestrzegania instrukcji technologicznych przez spawaczy,
przeprowadzanie dopuszczeń do prac spawalniczych oraz sporządzanie protokołów dopuszczenia do wykonania prac spawalniczych
prowadzenie dziennika cięcia rur i badań, dziennika spawania i naprawy, księgi rurociągu
sporządzanie protokołów dopuszczenia do prac laboratorium badań NDT