Ogłoszenia o pracy

Inżynier spawalnik (Wielton)

Dodano: 28 października 2020
Odwiedzin: 487
Miejsce pracy: Wieluń
Czas pracy lub zlecenia: pełen etat
Niezbędne uprawnienia:
WYMAGANIA:

Wykształcenie wyższe, techniczne (pożądane wyższe techniczne o profilu spawalnictwo, budowa maszyn, inżynieria materiałowa lub kierunki pokrewne)
3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, umiejętność pracy z programem AUTOCAD
Samodzielność, skrupulatność, umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów, umiejętności organizacji pracy i ustalania priorytetów
Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1/B2)
Mile widziany Dyplom inżyniera spawalnika (IWE/EWE)
OFERUJEMY:

Pracę w centrali międzynarodowej Grupy
Szkolenia i rozwój zawodowy
Stabilne zatrudnienie
Prywatną opiekę medyczną

Stanowisko / opis zlecenia

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

Nadzorowanie urządzeń i materiałów spawalniczych
Ciągłe doskonalenie procesów spawalniczych
Tworzenie i nadzorowanie technologicznych instrukcji spawania WPS
Opracowanie dokumentacji technologicznej kwalifikacyjnej procesu WPQR
Analiza dokumentacji konstrukcyjnej pod względem technologiczności spawalniczej
Analiza zgodności dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej z obowiązującymi normami spawalniczymi
Prowadzenie ewidencji spawaczy oraz nadzorowanie ich w zakresie posiadanych uprawnień
Doradztwo, nadzór nad produkcją spawalniczą oraz kontrola jakości prac spawalniczych
Przeprowadzanie prób kwalifikacyjnych oraz nadzorowanie ich wykonania
Planowanie szkoleń z zakresu spawalnictwa oraz weryfikacji uprawnień spawalniczych
Udział w projektach badawczo-rozwojowych