Ogłoszenia o pracy

Inżynier spawalnik / Technolog spawalnik (DELLNER COMPONENTS)

Dodano: 21 maja 2019
Odwiedzin: 573
Miejsce pracy: Gdynia
Czas pracy lub zlecenia: pełen etat
Niezbędne uprawnienia:
Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie;
Stabilne zatrudnienie;
Możliwość rozwoju;
Pracę w międzynarodowej organizacji, zabiegającej o współodpowiedzialność pracowników w zarządzaniu i rozwoju całego biznesu.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziany tytuł Międzynarodowego Inżyniera Spawalnictwa (IWE) lub Międzynarodowy Technolog Spawalnik (IWT) (lub w trakcie certyfikacji);
Znajomość norm ISO 9001:2015; PN-EN 15085; ISO 3834-2 oraz norm powiązanych;
Praktyczna wiedza w zakresie spawania stali i aluminium;
Znajomość procesów spawania 135, 136, 138, 131, 141, 111;
Programowanie robotów ABB (mile widziane);
Obsługa Autodesk Inventor (mile widziana);
Doświadczenie zawodowe w obszarze spawalnictwa;
Umiejętność czytania rysunku technicznego i dokumentacji spawalniczej;
Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
Nastawienie na jakość i proaktywne podejście do rozwoju w ramach powierzonego procesu.

Stanowisko / opis zlecenia

Opis Stanowiska:
Przygotowanie produkcji w zakresie nowych wyrobów spawalniczych wg PN-EN 15085-2;
Opracowanie i zapewnianie dostępności wymaganych procedur spawania (WPQR) oraz specyfikacji spawania (WPS), nadawanie uprawnień spawaczom, wykonywanie prób roboczych, projektowanie oprzyrządowania, przygotowanie instrukcji montażu;
Optymalizacja produkcji;
Przestrzeganie procedur jakości zgodnych z systemem zarządzania jakością DS/ISO9001:2015, PN-EN 15085-2; ISO 3834-2 a także z wewnętrznymi uregulowaniami spółki;
Wspieranie rozwoju kompetencji pracowników i procesów spawalniczych;
Nadzorowanie procesów spawalniczych.