Ogłoszenia o pracy

Instruktor spawalnik (Cadmax)

Dodano: 09 maja 2019
Odwiedzin: 570
Miejsce pracy: Chorzów
Czas pracy lub zlecenia: pełen etat
Niezbędne uprawnienia:
Oferujemy

Konkurencyjne i stabilne warunki zatrudnienia
świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
możliwość nauki od wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników
dofinansowanie do Karty Multisport
dodatek motywacyjny
prywatna opieka medyczna

Stanowisko / opis zlecenia

CadMax, jesteśmy firmą inżynieryjną specjalizującą się głównie w przemyśle kolejowym oraz oprzyrządowaniu spawalniczym i pomocniczym, jednakże wspieramy także z sukcesami przemysł automotiv. Świadczymy również usługi outsourcingu.

Wymagania:
- Doświadczenie na stanowisku instruktora spawalnika
- Certyfikat/Licencja spawalnika lub chęć jej uzyskania (wymagane dobre umiejętności spawalnicze)

Obowiązki:
- Nadzór nad bieżącą produkcją
- Sprawdzanie jakości spoin oraz zgodność wykonania z rysunkiem technicznym
- Bieżące wsparcie dla spawaczy