Ogłoszenia o pracy

INSPEKTOR BADAŃ NDT - RT1 LUB RT2 - NIEMCY

Dodano: 25 października 2018
Miejsce pracy: Niemcy
Czas pracy lub zlecenia: Roczny kontrakt
Wynagrodzenie: w zależności od posiadanych umiejętności, certyfikatów oraz doświadczenia.
Niezbędne uprawnienia:
RT1 lub RT2 - mile widziane certyfikaty w innych metodach.
Wymagane języki: Angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym

Stanowisko / opis zlecenia

Firma Z.B.N. Ultrarent poszukuje pracowników na stanowisko Inspektora Badań Radiograficznych (NDT)

Zakres obowiązków:
Wykonywanie badań nieniszczących dla naszego klienta na terenie Niemiec - głównie radiograficznych w razie potrzeby i posiadania odpowiednich uprawnień również z wykorzystaniem innych metod.

Możliwość krótszych lub dłuższych wyjazdów.

Wymagania:

- certyfikat badań NDT w metodzie radiograficznej min. RT1 - mile widziany RT2
- podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
- mile widziane certyfikaty w pozostałych metodach badań nieniszczących:(UT2, PT2, MT2, VT2)
- umiejętność pracy w zespole,
- znajomość norm oraz zasad związanych z wykonywaniem kontroli z wykorzystaniem w/w metod,
- odpowiedzialność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
- znajomość podstawowych zagadnień inżynierskich oraz rysunku technicznego,
- mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie,
- długoterminowe kontrakty,
- możliwość pracy w systemie rotacyjnym
- możliwość wyjazdu do pracy również na krótszy okres czasu,
- bezpłatne zakwaterowanie,
- możliwość zdobycia doświadczenia oraz nabycia dodatkowych umiejętności,
- możliwość dalszej współpracy podczas innych projektów na terenie kraju oraz europy,

Zapraszamy do współpracy !

Opublikowane przez

Zakład Badań Nieniszczących Ultrarent
Biernackiego 13
62-800 Kalisz
Polska, woj. wielkopolskie
tel: +888905440
e-mail: kontakt@ultrarent.pl

zobacz profil firmy